Urval D'ormoy
- ! KOŃ SPRZEDANY !
- Wałach; Kłusak Francuski; Hulk des Champs (Blue Dream x Seddouk) x Jande du Pane (Val de Lara x Hetre Vert); 9 marca 2008 r.; 162 cm; Ujeżdżenie, Rekreacja
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Więcej informacji
Ten młody wałach mimo skomplikowanego imienia jest koniem niezwykle prostym do jazdy. Wyhodowany we Francji trafił do Polski gdzie dzięki niesamowitemu usposobieniu stał się wspaniale pracującym pod siodłem koniem. Mimo, że jest kłusakiem prezentuje fenomenalny galop, o kłusie nie wspominając... Dlatego polecam go szczególnie do ujeżdżenia.
Poza predyspozycjami ruchowymi Urval jest bardzo grzeczny, nadający się nawet dla młodych adeptów jeździectwa. Nie sprawia problemów w obsłudze, przy kowalu czy w transporcie. Jest absolutnie zdrowy i chętny do współpracy. Bardzo dobrze rokujący na przyszłość koń!
Witam, czy koń potrafi jakieś elementy ujeżdżenia ?
Witam!
Koń jest solidnie przygotowany do klasy L ujeżdżeniowo, ale wykonuje elementy także z klasy P. Zapraszamy do dwiedzin i wypróbowania konia osobiście.
Pozdrawiam
Agata Świechowicz
www.kondlaciebie.pl
Witam Czy możliwa by była dzierżawa konia ?
Witam!
Niestety, kon jest przedstawiony do sprzedaży więc jego dzierżawa nie wchodzi w grę.
Pozdrawiam
Agata Świechowicz
www.kondlaciebie.pl
Witam serdecznie, Gdzie mozna konika obejrzeć i wypróbować? Szukam juz długo i bezskutecznie niestety, bezpiecznego konia dla mojej 9cio letniej córki, której sie marzy trenowanie ujeżdżenia. Moje marzenie to żeby spełniała swoje w bezpieczny sposób :) Z góry dziękuję, pozdrawiam, Magda
Witam!
Konia można obejrzeć w okolicach Szczecina. Urval to bardzo bezpieczny koń, współpracujacy doskonale nawet z mniej doświadczonymi jeźdźcami, więc z pewnością by się spodobał. Zapraszam do odwiedzin!
Pozdrawiam
Agata Świechowicz
www.kondlaciebie.pl
Proszę opisać charakter konia, czy można bezpiecznie pojechać na nim w teren, czy chodził na hali?Jak zachowuje się w stosunku do innych koni. Czy jest to koń mocno "elektryczny" czy opanowany.
Witam!
Koń jest absolutnie bezpieczny: bezproblemowy w terenie czy jeździe na placu. Ośrodek w którym stacjonuje nie dysponuje halą więc nie mogę nic powiedziec na temat jego zachowania w jej wnętrzu. Myślę jednak, że nie był by to problem ze względu na bardzo opanowany charakter tego wałacha.
Urval jest padokowany w stadzie kilku koni: klaczy i wałachów.
Nie jest to koń ani elektryczny ani "zmulony". Jest dobrze odpowiadający na pomoce, więc nie potrzebuje większych umiejętności jeźdźca - może być jeżdżony nawet przez mniej doświadczonych. Jest bardzo opanowany i chętnie współpracujący!
Pozdrawiam
Agata Świechowicz
www.kondlaciebie.pl
Witam! Jestem zinteresowana kupnem Urvala, ale chciałabym się dowiedzieć więcej o jego charakterze. Posiadam już cztery kłusaczki - 3 francuskie i 1 amerykańską - wszystkie są nerwowe, nadpobudliwe i elektryczne. Zachowują się ja folbluty. Są naprawdę ciężkie w pracy. Uwielbiam kłusaki bo do człowieka są wspaniałe. Dlatego piszę, aby dowiedzieć się więcej na temat Urvala, bo z moich doświadczeń widzę, że wszystkie kłusaki są takie jak moje. Ale może się mylę. Pozdrawiam.
Witam!
Urval nie jest typowym kłusakiem. Choć jego francuska dokumentacja (paszport) wskazuje na to w 100% koń jest zupełnie nietypowy. Przede wszystkim widać to już przy pierwszym obejrzeniu jego ruchu. Ma bardzo dobry galop co raczej nie jest częste u tej rasy. Wałach jest absolutnie koniem spokojnym i nie nadpobudliwym. Bezproblemowo jeżdżą na nim osoby mniej doświadczone. Chętnie chodzi do lasu i spokojnie poddaje się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym.
Zapraszamy do odwiedzin i przekonania się na własne oczy :)
Pozdrawiam
Agata Świechowicz
www.kondlaciebie.pl


























