Chcę sprzedać konia...    Męczy Cię analizowanie i wykupywanie kolejnych ogłoszeń? Nie masz czasu na ich regularne aktualizowanie czy wznawianie? A może po prostu, nie masz już ochoty na spędzanie kolejnych godzin w poszukiwaniu rozwiązań, na skuteczne rozreklamowanie swojego konia?  Nasz portal jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą sprzedać rumaka.

chce sprzedac konia     Jako kreatorzy Portalu, doskonale znamy realia areny kupna - sprzedaży koni. Wszyscy jednogłośnie stwierdzamy, że podstawą do zawarcia satysfakcjonującej umowy jest odpowiednie zaprezentowanie i rozreklamowanie rumaka. Większość ludzi uważa, że mając "złotego" konia, swoim blaskiem informuje on o fakcie, że został przeznaczony do sprzedaży przez właściciela. Niestety... Choćby i faktycznie był ze złota, to jego posiadacz nie ma szans na sprzedaż bez zaprezentowania go w odpowiednio szerokim spektrum.  

     Przez lata pracy z końmi mieliśmy okazję zgłębić tajniki skutecznej ich sprzedaży. Doskonale Wiemy w czym tkwi problem większości osób chcących to zrobić na własną rękę. Człowiek bez doświadczenia i obycia w temacie nie jest w stanie dotrzeć do wystarczająco dużego grona osób. Możemy Ci w tym pomóc! Nasza wiedza i możliwości, zawarte w fachowym doradztwie oferowanym przez Portal, z pewnością staną się dla Ciebie niezbędne.  

     Nawiązaliśmy współpracę z wieloma serwisami ogłoszeniowymi, gazetami branżowymi oraz hodowcami w całej Europie. Możemy więc zaoferować szeroką gamę pakietów i usług, które możesz dowolnie zestawiać, wybierając najlepszą formę promocji dla swojego konia. Chętnie wesprzemy Cię w procesie jakim jest kupno - sprzedaż i pomożemy przejść przez wszystkie jego etapy (zaczynając od wykonania odpowiednich materiałów prezentujących rumaka, a kończąc na pomocy w finalizacji transakcji).

     Portal Koń dla Ciebie jest jedynym takim w Polsce! Oferujemy bowiem promocję w szerokim spektrum, wykraczającym poza własną stronę. Po co więc szukać pojedynczych miejsc na ogłoszenie, kiedy można mieć je na raz we wszystkich miejscach? Po co wydawać pieniądze na nieskuteczną reklamę rumaka? Po co kolejne nerwy związane z rozmyśleniami co robić dalej? Współpracując z Nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, a co najważniejsze osiągniesz swój cel dużo skuteczniej.


Co muszę zrobić by nawiązać współpracę z Portalem?


1. Przeczytaj aktualny regulamin, który znajduje się na www.kondlaciebie.pl w zakładce „Chcę pobrać pliki”. Znajdziesz tam ogół zasad funkcjonowania Naszego Portalu oraz reguły dotyczące jego usług.


2. Wybierz atrakcyjny dla Ciebie pakiet, który w optymalnym stopniu wypromuje Twojego konia. Zakresy usług wchodzących w skład danego pakietu znajdziesz w zakładce "Cennik". Możesz także zlecić umieszczanie ogłoszeń w prasie.

 

3. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy, który również jest do pobrania na www.kondlaciebie.pl. Koniecznie zaznacz na nim opcję "Pierwsze zgłoszenie konia". Prześlij go do Nas za pomocą poczty elektronicznej. Nie zapomnij o uiszczeniu opłaty za podane usługi abyśmy mogli rozpocząć pracę od razu, po otrzymaniu kompletnego Formularza.

 

4. Do formularza dołącz materiały prezentujące konia bądź zamów wykonanie ich przez Nasz Portal (więcej na temat tej opcji w zakładce "Chcę sesję zdjęciową"). Pamiętaj, że jest to bardzo ważny element! Wybierz takie zdjęcia i filmy, które pokazują walory Twojego konia, są wyraźne i dobrze go odzwierciedlają.

 

5. W celu podniesienia atrakcyjności Twojego konia dla potencjalnych Nabywców możesz przedstawić go do certyfikacji, której zasady są przedstawione w zakładce "Chcę Certyfikat". Certyfikat "Koń dla Ciebie" to zapewnienie dla przyszłych właścicieli, że dany koń został sprawdzony przez osoby niezależne i posiada np. dokumentacje potwierdzającą jego stan zdrowia.

 

6. Po otrzymaniu od Ciebie poprawnie wypełnionego Formularzu zgłoszeniowego wraz z kompletem materiałów prezentujących konia oraz zaksięgowaniu Twojej wpłaty na Naszym koncie otrzymasz od Nas Potwierdzenie zgłoszenia konia. Będzie to oznaczać, że rozpoczęliśmy pracę nad Twoimi zgłoszeniem i promocja Twojego wierzchowca ruszy wraz z najbliższym okresem rozliczeniowym (każdy 10 dzień miesiąca).

 

Czy muszę wysyłać Formularz zgłoszeniowy co miesiąc?

 

     Absolutnie nie! Wystarczy, że przed 10 dniem kolejnego miesiąca dokonasz następnej wpłatę na konto Portalu, a usługi będą przedłużone na czas kolejnego okresu rozliczeniowego (miesiąc).


Co mogę zrobić jeśli chcę zmienić dane personalne, dane konia, wybrany pakiet, cenę konia itp.?

 

     Wyślij do Nas Formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem opcji "Aktualizacja danych Zamawiającego" lub "Aktualizacja danych konia". Uzupełnij w nim informacje, które mają ulec zmianie i wyślij do Nas pocztą elektroniczną. Nowe dane pojawią się w ogłoszeniach wraz z początkiem nowego, opłaconego okresu rozliczeniowego.


Czy jest możliwość tymczasowego wycofania konia ze sprzedaży z pomocą Portalu?

 

     Brak wpłaty za kolejny okres rozliczeniowy spowoduje automatycznie wstrzymanie usług Portalu dla Ciebie. Jeśli jednak po jakimś czasie stwierdzisz, że nadal chcesz z Nami współpracować wypełnij ponownie Formularz zgłoszeniowy konia z zaznaczeniem opcji "Kolejne zgłoszenie konia". W takim wypadku będą przysługiwały Ci wszystkie wcześniejsze opcje np. wykonana sesja, czy prawo do ubiegania się o Certyfikat przyznany w przeszłości.


Jak mogę zrezygnować ze współpracy z Portalem?

 

     Po prostu nie dokonuj kolejnej wpłaty na kontynuacje usług Portalu. Twój koń zniknie ze strony wraz z końcem opłaconego okresu rozliczeniowego. Nie wiąże się to z żadnymi formalnościami.

 

     Mamy nadzieję, że proponowane przez Nas rozwiązanie Twojego problemu spełni oczekiwania i zakończy się satysfakcjonująca sprzedażą. Dołożymy wszelkich starań by twój koń trafił do grona osób zainteresowanych nabyciem takiego właśnie rumaka. Z pewnością prostota obsługi i przejrzystość Portalu, w połączeniu z jego zaawansowanymi możliwościami, pozwoli Nam wspólnie, znaleźć odpowiedni dom dla Twojego konia!       

pixel