Sesja zdjęciowa i nakręcenie filmów...

 

     Materiały przedstawiające konia to najważniejszy punkt w jego dobrej promocji. Muszą dobrze go odzwierciedlać, a jednocześnie podkreślać walory. Pamiętaj o Tym przy przeglądaniu swoich zbiorów.

     Jeśli nie posiadasz atrakcyjnych zdjęć oraz filmów dobrze prezentujących konia, oferujemy wykonanie wszystkich, niezbędnych materiałów w Twojej stajni. Wystarczy, że zapoznasz się z aktualnym Regulaminem i wyślesz do Nas wypełnione "Zgłoszenie do sesji" lub zaznaczysz w "Formularzy zgłoszeniowym konia" opcję " proszę o sesję zdjęciową i wykonanie filmów przez Portal za dodatkową opłatą". Wszystko to znajdziesz pod adresem www.kondlaciebie.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie  skontaktujemy się z Tobą, w celu ustalenia dogodnego terminu oraz warunków naszego przyjazdu do Twojej stajni. Jedyne co będzie Nam potrzebne do realizacji sesji to Ty, Twój koń, dobry teren oraz piękna pogoda.

     Od lat pracując z końmi, z pasją uwieczniamy je na fotografiach. Wiemy jak wykonać zdjęcia, by odpowiednio je prezentowały. Oczywiście proponowana tu sesja nie ma podłoża artystycznego, a jej celem jest jak najlepsze odzwierciedlenie konia dla potencjalnych Nabywców. Przedstawiać więc będą Twojego konia idącego w 3 chodach, w obie strony oraz w pozycji stojącej. Podobnie w przypadku nakręcanych filmów. Oczywiście chcąc uwiecznić konia od najlepszej strony na Twoje życzenie wykonamy także inne materiały (np. w skoku), które mogą pomóc w jego promocji. Wszystko co powstanie podczas sesji zostanie zarchiwizowane w Naszym systemie i będzie wykorzystywane wyłącznie do promocji Twojego konia i na potrzeby Portalu. Wszystkie materiały zostaną dokładnie opracowane i przygotowane do użycia. Wyniki sesji będzie można zobaczyć na stronie w ciągu 5 dni roboczych.


Zobacz przykładowe zdjęcia i oceń sam jak Ci się podobają?!

 

4 letni ogier przygotowany do pracy, dobra pogoda, ładne otoczenie:

bonesto1sesjabonesto2sesjabonesto3sesja

 

3 letnia klacz prezentowana na pastwisku, średnia pogoda, ładne otoczenie:

devinette1sesjadevinette2sesjadevinette3sesja

 

4 letnia klacz w 9 miesiącu ciąży, dobra pogoda, ładne otoczenie:

dream1sesjadream2sesjadream3sesja

 

3 letnia klacz, przepełniona ekspresją wypadła dobrze nawet przy słabej pogodzie i niezbyt ładnym otoczeniu:

sahara1sesjasahara2sesjasahara3sesja

 


    

pixel