Chcę promocyjną cenę ...

 


 

     W ramach promocji "Lubię to!", każdego 15 dnia miesiąca przedstawimy Wam dwa konie, których ceny zostaną obniżone odpowiednio o 10 i 20 %. Jedyne co musicie zrobić, to polubić Nasz profil na Facebook-u. Możecie go znaleźć klikając na przycisk z napisem „Nasz profil na FB” pod lewym menu strony. Kliknięcie „Lubie to” spowoduje, że na Waszej tablicy będą wyświetlać się Nasze aktualności. Dzięki temu na bieżąco będziecie mogli śledzić jakie konie objęte są w danym miesiącu promocją.

kon na sprzedaz


     Gdy już traficie odpowiedniego konia i będziecie chcieli skorzystać z promocyjnej ceny, po prostu skontaktujcie się z Nami, podając swoje imię i nazwisko. Resztę załatwimy sami! Właściciel konia otrzyma informację, że bierzecie udział w promocji „Lubie to!” i obniży odpowiednio cenę. Nie zwlekajcie jednak zbyt długo! Dany koń będzie objęty promocją tylko przez okres miesiąca. Taka okazja może się nigdy nie powtórzyć!

     Mamy nadzieję, że system promocji pomoże Wam w zakupie wymarzonego rumaka. Dołożymy wszelkich starań by znaleźć odpowiedniego konia dla Ciebie!    

pixel