O Portalu "Koń dla ciebie"...

 

 

     Portal "Koń dla Ciebie" powstał, gdyż coraz więcej ludzi zgłaszało się do Mnie z prośbą czy nie pomogłabym im sprzedać konia. Przecież to tylko chwila, żeby umieścić go na Twojej stronie. Prawda, ale późniejsze oczekiwanie na odpowiedź potencjalnych Nabywców będzie trwała wieki! Żeby prezentowany rumak dotarł do wystarczającego grona zainteresowanych trzeba czegoś więcej, co nie zajmuje już "tylko chwili".o portalu

     Stwarzając ten portal myślałam o wielu ludziach, z bliskiego mi otoczenia, którzy mają naprawdę fantastyczne konie, a nie umiejąc ich rozreklamować, tracąc bardzo wiele. Portal oferuje więc kompleksową pomoc w sprzedaży rumaków. Zaczynając od wykonania poprawnie prezentujących konia materiałów, przez jego promocję w internecie i prasie, a kończąc na fachowym doradztwie przez cały czas, aż do finalizacji transakcji.

     Nie chciałam jednak by Portal był kolejnym serwisem ogłoszeniowym. Postanowiłam selekcjonować konie na stronie, oglądać je i poznawać ich charaktery przed umieszczeniem na Portalu. Śledzić ich historię i poczynania, utrzymując stały kontakt z Właścicielem.

     W trakcie tworzenia Portalu uświadomiłam sobie, że osoby chcące sprzedać swojego konia będą tylko połową obsługiwanych przez niego ludzi. Drugą część stanowić będą bowiem wszyscy Ci, którzy poszukują wymarzonych rumaków. Niezależnie czy mają to być kucyki, rumaki rekreacyjne czy konie sportowe - wszystkie, które zostaną zaprezentowane na Portalu są tu z pewnością nie przypadkowo!

     Osoba chcąca byśmy zaprezentowali jej któregoś z Naszych koni może być pewna, że informacje podane w ogłoszeniu zostały rzetelnie sprawdzone i są zgodne ze stanem faktycznym. Poznając konie przed umieszczeniem na Portalu odrzucamy te, które nie spełniają odpowiednich wymogów. Nadajemy im też Certyfikaty, które z łatwością wskażą Ci te konie, które mają najwyższą jakość. Oczywiście zainteresowanym służymy fachową radą, pomagamy w organizacji przyjazdów, udzielamy pomocy w wyborze odpowiedniego konia oraz finalizacji transakcji, transporcie rumaka czy jego badaniach weterynaryjnych.    

     Dodatkowo Portal jest łatwy do obsługi, ogłoszenia są przejrzyste, a specjalne narzędzia takie jak np. porównywarka sprawia, że jest on najprostszym źródłem ofert. Dodatkowo zapewnia, że  każdy będzie czuł, że tu pomożemy rozwiązać jego problem w sposób rzetelny. Portal będzie skupiał ludzi, którzy tak jak my, kochają i szanują konie, nie zależnie od tego czy chcą go kupić czy muszą sprzedać. Naszym celem jest by konie, które się tu pojawią znajdywały doskonałe dla siebie domy, a jednocześnie ich właściciele, starzy i nowi, byli zadowoleni ze współpracy. Myślę, że razem znajdziemy odpowiedniego Konia dla Ciebie!        

 


pixel