Chcę kupić konia...


     Jeśli chcesz kupić konia i masz już dosyć sytuacji, w których podany w ogłoszeniu telefon nie odpowiada, opisy nie zgadzają sie ze stanem faktycznym, prezentacja konia odbywa się w boksie przy zgaszonym świetle, a Właściciel zdaje się nie być w ogóle zainteresowany sprzedażą, to dobrze trafiłeś! Nasz portal prezentuje szeroką gamę rumaków, które przeszły wstępną selekcję i w większości zostały sprawdzone osobiście przez pracowników Portalu. Wszystkie udostępniane konie musiały zostać zgłoszone za pomocą Formularza zgłoszeniowego, który wypełniony przez Właściciela, zgodnie z prawdą, ukazuje faktyczny stan zwierzęcia. Wiele z nich zostało dodatkowo odznaczonych Certyfikatem "Koń dla Ciebie", co wskazuje na ich wysoki poziom (więcej na ten temat w zakładce "Chcę Certyfikat"). Przejrzyj oferty koni na Naszym Portalu, a z pewnością znajdziesz coś, czego szukasz...

chce kupić konia

     Jeśli już zdecydujesz się obejrzeć i przetestować, któregoś z prezentowanych przez Nas koni, napisz do Nas! Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Pomożemy Ci w zorganizowaniu przyjazdu i posłużymy pomocą na miejscu. Z Nami bez błądzenia dotrzesz do stajni, gdzie bezpośrednio od Właściciela, będziesz mógł dowiedzieć się czegoś więcej. Jeśli zdecydujesz się na zakup, pomożemy w zorganizowaniu transportu czy weterynarza. Jesteśmy Portalem obsługującym swoich klientów kompleksowo i gwarantujemy, że z nami nie będziesz się czuł osamotniony, czy też osaczony.

     Celem portalu jest pomaganie nie tylko ludziom chcącym sprzedać swoje konie, ale także tym, którzy szukają ukochanych rumaków. Już dziś możemy pomóc i Tobie znaleźć Konia dla Ciebie!!!  

pixel