Certyfikat Koń dla Ciebie...

 

 

chce certyfikat

    Jeśli zgłaszany przez Ciebie koń spełnia wymagane warunki, możesz go zgłosić do przydzielenia odpowiedniego stopnia "Certyfikatu Koń dla Ciebie". Posiadanie Certyfikatu gwarantuje lepsze promowanie konia na Portalu "Koń dla Ciebie", wskazuje potencjalnym klientom jego wysokie kwalifikacje i gwarantuje, że posiada on odpowiednią dokumentacje weterynaryjną lub sportową. Jest to pewien rodzaj odznaczenia rumaków o wysokim standardzie i wskazanie przyszłym Nabywcom, że wybierając wśród koni certyfikowanych mogą być pewni, że są poprawne, sympatyczne, zdrowe i utalentowane.

     Certyfikat w żadnym stopniu nie gwarantuje, że koń jest wybitny sportowo. Brązowy Certyfikat ocenia poprawność budowy, miły charakter i jezdność. Tak więc jest dostępny dla wielu koni. Potencjalny Nabywca, widząc jednak znaczek Certyfikatu przy ogłoszeniu, będzie poinformowany, że nie jest to tylko opinia samego Właściciela, ale także osoby niezależnej. Stopniem Srebrnym mogą zostać odznaczone nawet rumaki rekreacyjne, jeśli tylko są sympatyczne, chętne do pracy i posiadają badania weterynaryjne. Stopień Złoty jest zdecydowanie najtrudniejszy do uzyskania, ponieważ oprócz spełnienia wymogów z dwóch wcześniejszych stopni, koń musi posiadać dodatkowo badania weterynaryjne, wewnętrzne tj. RTG kończyn. Poza tym koń ze złotym Certyfikatem musi mieć także osiągnięcia sportowe lub hodowlane. Sprawdź dokładnie jakie są wymogi na wybrany stopień Certyfikatu:


tab. certyfikatow

 

Co zrobić aby mój koń uzyskał Certyfikat?

 

1. Przeczytaj aktualny regulamin, który znajduje się na www.kondlaciebie.pl. Znajdziesz tam ogół zasad funkcjonowania Naszego Portalu oraz reguły dotyczące Certyfikatu.

2. Wybierz stopień Certyfikatu, którego warunki spełnia Twój koń. Pamiętaj, że będziesz musiał przedstawić dokumentację, która jest aktualna!

3. Wypełnij Formularz zgłoszenia konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie", który również jest do pobrania na www.kondlaciebie.pl. Zaznacz na nim opcje "Pierwsze zgłoszenie konia do Certyfikatu". Podpisz go i prześlij do Nas za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej.  

4. Po otrzymaniu przez Nas prawidłowo wypełnionego Formularza, skontaktujemy się z Tobą drogą elektroniczną, z propozycją terminu przyjazdu do Twojej stajni. Na miejscu będziemy chcieli obejrzeć dokumentację potwierdzającą podane przez Ciebie informacje oraz poznać certyfikowanego konia. Nie zapomnij o uiszczeniu opłaty za nadanie Certyfikatu u osoby przysłanej przez Portal!

5. Jeśli Twój koń będzie spełniał wszystkie warunki na dany stopień Certyfikatu, zostanie on mu przydzielony od razu. Informacja o tym fakcie pojawi się na stronie Portalu w ciągu 5 dni roboczych. Oczywiście koń zostanie odznaczony pamiątkowym floo z logiem Certyfikatu.    


Co zrobić jeśli mój koń spełnia warunki na wyższy stopień Certyfikatu niż uzyskany w przeszłości?

 

     Jeśli Twój koń spełnia warunki na wyższy stopień Certyfikatu niż ten, który uzyskał w przeszłości, możesz ubiegać się o nadanie mu kolejnego. W tym celu wypełnij Formularz zgłoszeniowa konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie" z zaznaczeniem opcji "Zmiana stopnia Certyfikatu"! Po otrzymaniu przez Nas prawidłowo wypełnionego Formularza, skontaktujemy się z Tobą drogą elektroniczną, z propozycją terminu przyjazdu do Twojej stajni lub prośbą o przesłanie tą samą drogą, dokumentacji potwierdzającej podane przez Ciebie informacje. Nie zapomnij o uiszczeniu opłaty za nadanie Certyfikatu, u osoby przysłanej przez Portal lub przelewem na konto Portalu! Jeśli Twój koń będzie spełniał wszystkie warunki nowego stopnia Certyfikat, zostanie on mu przydzielony od razu. Informacja o fakcie zmiany stopnia Certyfikatu pojawi się na stronie Portalu w ciągu 5 dni roboczych. Oczywiście koń zostanie odznaczony pamiątkowym floo z logiem Certyfikatu.  

 

Jeśli mój koń był chwilowo wycofany ze sprzedaży i chcę by wrócił na łamy Portalu z Certyfikatem, który został mu wcześniej przyznany, to czy musze ubiegać się o niego od nowa?

 

     Nie. Wystarczy, że prześlesz do Nas Formularz zgłoszenia konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie" i zaznaczysz w Nim opcje "Przywrócenie Certyfikatu". Sprawdzimy podane informacje z poprzednim zgłoszeniem i jeśli wszystko będzie się zgadzać, Twój koń z automatu otrzyma Certyfikat, który uzyskał wcześniej. W przypadku tej opcji nie pobierana jest żadna opłata.


Certyfikat jest nadawany dożywotnio czy ma swój termin ważności?

 

     W związku z faktem, że badania weterynaryjne mają swój okres ważności, Certyfikat nie może być nadawany dożywotnio. Poza tym stan konia zmienia się każdego dnia. jeśli zmiany są nieznaczne, nie ma sensu co miesiąc aktualizować danych konia. Dlatego termin ważności certyfikatu wynosi rok. Raz na 12 miesięcy rumak musi zostać przedstawiony Portalowi wraz z dokumentacją w celu potwierdzenia, że nadal należy mu się Brązowe, Srebrne lub Złote Floo.


Czy po upływie roku i końcu ważności nadanego mojemu koniowi Certyfikatu muszę ubiegać się o Niego od nowa?

 

     Przed upływem roku otrzymasz od nas informacje, że okres ważności Twojego certyfikatu dobiega końca. Jeśli wszystkie informacje i stan zdrowia konia pozostały bez zmian, to nie musisz ubiegać się o niego od początku. Wystarczy wtedy, że prześlesz do Nas Formularz zgłoszenia konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie" i zaznaczysz w Nim opcje "Przedłużenie Certyfikatu". Pamiętaj tylko, że badania weterynaryjne także mają swój okres ważności, więc sprawdź, czy są one jeszcze aktualne, zanim wyślesz Formularz! Po otrzymaniu przez Nas prawidłowo wypełnionego Formularza, skontaktujemy się z Tobą drogą elektroniczną z propozycją terminu przyjazdu do Twojej stajni lub prośbą o przesłanie tą samą drogą dokumentacji, potwierdzającej podane przez Ciebie informacje. Nie zapomnij także o uiszczeniu opłaty, za nadanie Certyfikatu u osoby przysłanej przez Portal lub przelewem na konto Portalu!


Co mam zrobić jeśli moje dane personalne lub podane dane konia uległy zmianie?

 

     Musisz niezwłocznie skontaktować się z Nami, wysyłając Formularz zgłoszenia konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie" i zaznaczysz w nim opcje "Aktualizacja danych Zamawiającego" lub "Aktualizacja danych konia". Jeśli nowe informacje nadal będą kwalifikować konia do Certyfikatu, zostanie on z automatu taki sam. Jeśli przy nowych danych, koń przestanie spełniać wymogi na dany stopień Certyfikatu skontaktujemy sie z Tobą droga elektroniczną. Opcja zmiany danych w Formularzu zgłoszenia konia do "Certyfikatu Koń dla Ciebie" jest darmowa.  

pixel